بازدید از نمایشگاه قرآن کریم و کتاب در ریاست اطلاعات و فرهنگ

nimu_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۱ - ۱۶:۱۰
7

 

یوم پنج‌شنبه مؤرخ ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ هجری شمسی نمایشگاه قرآن و کتاب که در تالار ریاست محترم اطلاعات فرهنگ ولایت نیمروز برگزار شده بود، آمر دعوت ارشاد جناب مفتی صاحب صدیق‌الله سروری، مدیر عمومی دفتر جناب عبدالحمید مصلح مدیر عمومی نشرات، ارتباط و روابط عامه آقای خلیل بهأ و جمعی از محصلین حضور داشتند از این نمایشگاه دیدن نمودند.

در نخست مولوی حکمت‌الله “حکیمی” مدیر عمومی کتابخانه عامه ریاست محترم اطلاعات فرهنگ در مورد هدف برگزاری این نمایشگاه چنین فرمودند که: این نمایشگاه به منظور بسترسازی و ترویج فرهنگ کتابخوانی برگزار شده است.

متعاقباً عبدالرحیم مرادی مدیر عمومی گرځندوی آن ریاست نیز در مورد چگونگی عضویت در کتابخانه عامه معلومات کافی را بیان کردند.

در اخیر آمر دعوت ارشاد مؤسسه تحصیلات عالی نیمروز کتاب‌های موجوده را معرفی و نیز محصلان را برای ترویج فرهنگ کتابخوانی تشویق و ترغیب نمودند.

 

ویبسایټ:

https://nimu.edu.af

فیسبوک:

https://www.facebook.com/profile.php?id=61559161529175&mibextid=LQQJ4d

واټساپ کانال:

https://whatsapp.com/channel/0029VadZ0vELNSZwMiM4NA1t

لینک ربات تلگرام:

https://t.me/Nimruz1396_bot

تازه خبرونه

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۱:۳۴
Background image

برگزاری سمینار آموزشی مهارت‌های دفتر داری و کار تیمی برای کارمندان مؤسسهٔ تحصیلات عالی نیمروز

یوم سه‌شنبه مؤرخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ هجری شمسی مدیریت محترم ارتقای ظرفیت و انکشاف اداره مؤسسهٔ تحصیلات عالی نیمروز، سمیناری در رابطه به (مهارت‌های دفتر داری و کار تیمی) برای کارمندان این مؤسسه. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۱۰:۱۶
Background image

سمینار حکمت‌ها و فلسفهٔ حج و قربانی در مؤسسه تحصیلات عالی نیمروز برگزار گردید!

امروز دوشنبه مؤرخ ۳ ذو الحجة ۱۴۴۵ هجری قمری سمیناری تحت عنوان (حکمت‌ها و فلسفهٔ حج و قربانی) از طرف کمیتهٔ فرهنگی پوهنځی شرعیات در حالیکه اعضای کادر علمی و اداری در سالن جلسات مؤسسه. . .

شنبه ۱۴۰۳/۳/۱۹ - ۹:۵۷
Background image

برگزاری اولین جشن فراغت محصلان مؤسسه تحصیلات عالی نیمروز!

امروز پنج‌شنبه ۱۷ جوزا 1402 هجری شمسی، جشن فارغ‌التحصیلی (۹۲) تن از محصلان پوهنځی‌های تعلیم و تربیه، اقتصاد و زراعت در حالیکه والی صاحب‌محترم مقام ولایت نیمروز جناب شیخ محمدقاسم خالد،. . .

BACK TO NEWS