رئیس جدید پوهنحی شرعیات و تعدادی از کارمندان مؤسسه تحصیلات عالی نیمروز امروز رسماً به وظایف جدیدشان معرفی گردیدند.

nimu_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۸ - ۱۵:۱۳
new

امروز یکشنبه ۱۴۰۲.۰۶.۲۶ محترم مولوی فضل‌احمد شهیدزاده که به اساس پیشنهاد مقام محترم وزارت تحصیلات عالی و منظوری مقام عالی ریاست‌الوزرا به حیث رئیس پوهنحی شرعیات این مؤسسه، منظوری تقرر حاصل نموده‌اند، از سوی محترم مولوی محمدصدیق بنی‌کمال رئیس مؤسسه تحصیلات عالی نیمروز رسماً به پرسونل این نهاد علمی معرفی گردیدند.

همچنان متکی به احکام جداگانه مقام محترم وزارت تحصیلات عالی، محترم سیدطاهر موسوی به حیث آمر دیپارتمنت اقتصاد ملی، محترم محمدابراهیم یوسفی به حیث مدیر عمومی تضمين کیفیت و محترم اسحاق نظری به حیث مدیر عمومی منابع بشری مؤسسه تحصیلات عالی نیمروز منظوری حاصل و در حضور داشت هیئت رهبری به استادان و کارمندان این مرکز علمی معرفی گردیدند.

گرانقدر مولوی محمدصدیق بنی‌کمال رئیس مؤسسه تحصیلات عالی نیمروز در مراسم معرفی موصوفان بیان فرمودند که در قدم نخست باید توجه داشت که اگر خدمت به همراه اخلاص جمع شود، نصرت الهی شامل حال ما خواهد شد و الله رب‌العزت ما را به اهداف و برنامه‌های‌مان خواهد رساند.

و نکته دیگر اینکه الحمدلله مقام محترم وزارت تحصیلات عالی در زمینه رشد و پیشرفت نهادهای تحصیلی توجه و عنایت داشته و در تمام عرصه‌های علمی، اداری و تحقیقی همکاری و حمایت خواهند کرد.