سمینار آموزشی تحت عنوان مکتوب‌نویسی و ارزیابی اجراآت وظیفوی از سوی مدیریت عمومی منابع بشری برای کارمندان اداری مؤسسه تحصیلات عالی نیمروز برگزار گردید.

nimu_admin
Tue, Sep 19 2023 3:02 PM
4

آموزش یکی از حقوق و نیازمندی‌های اساسی منابع بشری در هر اداره می‌باشد. بدین لحاظ الیوم پنجشنبه ۱۴۴۵.۰۲.۲۱ ه.ق سمینار آموزشی تحت عنوان مکتوب‌نویسی و ارزیابی اجراآت وظیفوی از سوی مدیریت عمومی منابع بشری برای کارمندان اداری مؤسسه تحصیلات عالی نیمروز برگزار گردید.

در قسمت نخست این سمینار که هیئت رهبری و کارمندان اداری و کارکنان مؤسسه تحصیلات عالی نیمروز حاضر بودند، محترم خالد عزیزی معاونیت مالی و اداریِ این نهاد تحصیلی در رابطه به تعریف، انواع و اهمیت مکتوب‌نویسی، توجه اسلام به نوشتن و کتابت، نامه‌های پیامبر ﷺ، هنر زیبا نوشتن، ویژگی‌ها و اصول یک مکتوب خوب و معیارهای مراسلات اداری معلومات و توضیحات لازم را ارائه نمودند.

در قسمت دوم سمینار نیز معاون مالی و اداری این مؤسسه در قالب ارزیابی اجراآت وظیفوی، چگونگی ترتیب پلان کاری سالانه‌، ترتیب گزارش کاری و تکمیل فورم‌های ارزیابی را تشریح نموده و با ذکر مثال‌ها و نمونه‌ها در زمینه وضاحت دادند.

همچنان اشتراک‌کنندگان گرامی سوالات خویش را نیز در زمینه مطرح و به ایشان پاسخ ارائه گردید.

 

در اخیر سمینار گرانقدر مولوی محمدصدیق بنی‌کمال رئیس مؤسسه تحصیلات عالی نیمروز، موضوع را جمع‌بندی و در عرصه فعالیت‌های عبادی و اداری رهنمائی و ارشادات خویش را بیان نمودند.

همچنان در ختم این سمینار برای محترم خلیل صالحی که از مدت یک‌سال، فعالیت‌های مدیریت عمومی منابع بشری این مؤسسه را طور خدمتی به پیش برده و متحمل زحمات گردیده بودند، به پاس قدردانی از خدمات و همکاری ایشان، لوح تقدیر تقدیم گردید.

جلسه با دعائیه مقام محترم ریاست مؤسسه به اتمام رسید.

Latest news

Thu, Jun 13 2024 11:34 AM
Background image

برگزاری سمینار آموزشی مهارت‌های دفتر داری و کار تیمی برای کارمندان مؤسسهٔ تحصیلات عالی نیمروز

یوم سه‌شنبه مؤرخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ هجری شمسی مدیریت محترم ارتقای ظرفیت و انکشاف اداره مؤسسهٔ تحصیلات عالی نیمروز، سمیناری در رابطه به (مهارت‌های دفتر داری و کار تیمی) برای کارمندان این مؤسسه. . .

Tue, Jun 11 2024 10:16 AM
Background image

سمینار حکمت‌ها و فلسفهٔ حج و قربانی در مؤسسه تحصیلات عالی نیمروز برگزار گردید!

امروز دوشنبه مؤرخ ۳ ذو الحجة ۱۴۴۵ هجری قمری سمیناری تحت عنوان (حکمت‌ها و فلسفهٔ حج و قربانی) از طرف کمیتهٔ فرهنگی پوهنځی شرعیات در حالیکه اعضای کادر علمی و اداری در سالن جلسات مؤسسه. . .

Sat, Jun 08 2024 9:57 AM
Background image

برگزاری اولین جشن فراغت محصلان مؤسسه تحصیلات عالی نیمروز!

امروز پنج‌شنبه ۱۷ جوزا 1402 هجری شمسی، جشن فارغ‌التحصیلی (۹۲) تن از محصلان پوهنځی‌های تعلیم و تربیه، اقتصاد و زراعت در حالیکه والی صاحب‌محترم مقام ولایت نیمروز جناب شیخ محمدقاسم خالد،. . .

BACK TO NEWS