رئیس جدید پوهنحی شرعیات و تعدادی از کارمندان مؤسسه تحصیلات عالی نیمروز امروز رسماً به وظایف جدیدشان معرفی گردیدند.

nimu_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۸ - ۱۵:۱۳
new

امروز یکشنبه ۱۴۰۲.۰۶.۲۶ محترم مولوی فضل‌احمد شهیدزاده که به اساس پیشنهاد مقام محترم وزارت تحصیلات عالی و منظوری مقام عالی ریاست‌الوزرا به حیث رئیس پوهنحی شرعیات این مؤسسه، منظوری تقرر حاصل نموده‌اند، از سوی محترم مولوی محمدصدیق بنی‌کمال رئیس مؤسسه تحصیلات عالی نیمروز رسماً به پرسونل این نهاد علمی معرفی گردیدند.

همچنان متکی به احکام جداگانه مقام محترم وزارت تحصیلات عالی، محترم سیدطاهر موسوی به حیث آمر دیپارتمنت اقتصاد ملی، محترم محمدابراهیم یوسفی به حیث مدیر عمومی تضمين کیفیت و محترم اسحاق نظری به حیث مدیر عمومی منابع بشری مؤسسه تحصیلات عالی نیمروز منظوری حاصل و در حضور داشت هیئت رهبری به استادان و کارمندان این مرکز علمی معرفی گردیدند.

گرانقدر مولوی محمدصدیق بنی‌کمال رئیس مؤسسه تحصیلات عالی نیمروز در مراسم معرفی موصوفان بیان فرمودند که در قدم نخست باید توجه داشت که اگر خدمت به همراه اخلاص جمع شود، نصرت الهی شامل حال ما خواهد شد و الله رب‌العزت ما را به اهداف و برنامه‌های‌مان خواهد رساند.

و نکته دیگر اینکه الحمدلله مقام محترم وزارت تحصیلات عالی در زمینه رشد و پیشرفت نهادهای تحصیلی توجه و عنایت داشته و در تمام عرصه‌های علمی، اداری و تحقیقی همکاری و حمایت خواهند کرد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۹ - ۱۴:۲۳
Background image

سفر وزیر گرانقدر تحصیلات عالی کشور به ولایت نیمروز

 

سفر وزیر گرانقدر تحصیلات عالی کشور به ولایت نیمروز

 

نیمروز؛ پنجشنبه ۱۴۰۲.۰۹.۱۶.  ۱۴۴۵.۰۵.۲۳

شیخ‌الحدیث مولوی نداء محمد ندیم، وزیر فهیم و زحمت‌کش وزارت تحصیلات عالی و هیئت همراه. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۶ - ۱۲:۲۸
Background image

اعلان کاریابی (دوره دوم)

به‌منظور تحقق اهداف امارت اسلامی افغانستان و سپردن کار به اهل آن، ریاست مؤسسه تحصیلات عالی نیمروز به تعداد (9) بست را به اعلان رقابت آزاد میگذارد.

به منظور سپردن کار به اهل آن و دریافت. . .

شنبه ۱۴۰۲/۷/۸ - ۱۴:۱۴
Background image

دروس افتخاری شیوخ کرام ولایت نیمروز برای محصلین مؤسسه تحصیلات عالی نیمروز برگزار گردید.

نظر به هدایت مقام محترم وزارت تحصیلات عالی و مطابق برنامه ریاست محترم دعوت و ارشاد وزارت، دروس افتخاری شیوخ کرام برای محصلین گرامی این نهاد علمی با حضور مقام محترم ریاست مؤسسه، معاونین. . .

BACK TO NEWS